Blog Zuzanny Andruczyk

MOJE REPORTAŻE W „POGONI ZA PASJĄ”

Jako, że sama mam pasję i każdego dnia staram się ją realizować, uwielbiam poznawać ludzi z podobną wizją życia. Rozmowa z nimi nie raz zainspirowała mnie do walki o swoje marzenia i pokornego pokonywania każdej przeszkody po drodze na szczyt. Portal Niebywałe Suwałki umożliwił mi rozwój w swej drugiej, dziennikarskiej pasji oraz dał dostęp do niesamowicie ciekawych suwalskich osobistości. W związku z tym mam zaszczyt poznawania lokalnych pasjonatów, zagłębiania się w ich historię i pisania o o nich reportaży:

1.  http://niebywalesuwalki.pl/2016/11/kobieta-mocniejsza-niz-stal-marta-gorzynska-suwalska-wonder-woman/

Jest to historia niezwykle utalentowanej kobiety, która potrafiła pogodzić swoją kulturystyczną pasję z trzema pracami, macierzyństwem oraz całą masą wyrzeczeń. Spotkanie jej dało mi ogrom siły, by nie poddawać się nawet w najgorszych chwilach i z uniesioną głową przechodzić przez wszelkie trudności. Marta dzięki swej pasji i ciężkiej pracy osiąga najwyższe wyniki nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

2.  http://www.niebywalesuwalki.pl/2017/01/karate-droga-pokolen-suwalscy-potomkowie-oyamy-od-marka-krejpcio-po-braci-bilbakow/ 

Historia czwórki ludzi bardzo ambitnych, pracowitych, rzetelnie dążących do postanowionego przez siebie celu. Mimo że bardzo się różnią, łączy ich coś nadzwyczaj wyjątkowego. Coś, czemu poświęcili bądź nadal poświęcają mnóstwo czasu, pracy oraz wręcz katorżniczego wysiłku. Sport obejmujący zasięgiem cały świat, pochodzący z Kraju Kwitnącej Wiśni – Japonii, uczy ludzi nie tylko samozaparcia i pokornego pokonywania przeszkód, ale przede wszystkim – jest dobrą lekcją życia. Mowa tu oczywiście o karate,

3.  http://www.niebywalesuwalki.pl/2017/06/orzel-nie-tylko-w-unihokeju-kacper-tyczkowski-dziewietnastolatek-z-pasja/

Opowieść o poświęceniu, determinacji w dążeniu do celu i sukcesywnym podnoszeniu sobie poprzeczki. Tymi trzema cechami Kacper Tyczkowski wyróżniał się od małego, uparcie walcząc o swoje marzenia. Sprawność fizyczna i talent do szwedzkiego floorballu, czyli unihokeja dały mu miejsce w reprezentacji Polski juniorów w tym sporcie.