Blog Zuzanny Andruczyk

PODSUMOWANIE ROKU 2016 & FILM O MOICH PASJACH

Rok 2016 jest dla mnie przełomowy nie tylko ze względu na to, że wchodząc w sierpniu na Dach Europy spełniłam swoje ogromne marzenie. Niezwykle cenna jest dla mnie droga na wierzchołek w znaczeniu przenośnym i dosłownym. Podczas niej udało mi się przełamać własne słabości, pokonać całą masę barier, a przede wszystkim pokazać samej sobie a po wszystkim również i Wam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nikt nie jest idealny, ale nie o to w życiu chodzi. Moje skromne ja – nieco ponad 155 cm wzrostu małej istoty postanowiło sobie zdobyć Koronę Ziemi i mimo, że wielu ludzi uważało to za kompletny absurd, nigdy nie skreśliłam tego pomysłu i podjęłam się jego realizacji. I udało się – początek projektu mam już za sobą, ale osobiście nie był to dla mnie start tylko i wyłącznie zdobywania najwyższych szczytów na świecie. Owe przedsięwzięcie dało mi odwagę, by chwytać życie tu i teraz, czerpać z niego garściami. Nie odkładać swoich marzeń, tylko od razu brać się za ich spełnianie. W związku z tym wychodzę do Was z filmikiem stworzonym we współpracy z prześwietnym człowiekiem jakim jest Marcin Pietkiewicz z MPStudioSuwałki. Bardzo się cieszę, że Marcin uwierzył w to co robię i zobaczył w tym wszystkim potencjał. Zawsze chciałam stworzyć video o tym, co mam niemalże najcenniejszego – swojej pasji i osobiście jest to dla mnie spełnienie kolejnego marzenia. Dziękuję.

Warto łamać stereotypy i wierzyć w swoje marzenia. Warto przede wszystkim o nie walczyć, dlatego w tej chwili również walczę o kolejny szczyt Korony Ziemi. Wierzę, że moje starania nie pójdą na marne – a Wy trzymajcie kciuki:)

Filmik to namiastka moich przygotowań pod wysokogórskie wyprawy, czyli jak to wszystko mniej więcej wygląda „od kuchni”. W tym miejscu chciałabym podziękować swojemu najlepszemu trenerowi Adam Pomian – Trener Personalny, który nie tylko przygotowuje mnie pod górskie eskapady, ale również pełni rolę motywatora, a czasem nawet i mentora. Fajne w pasji jest to, że podczas jej realizacji można spotkać bardzo inspirujących ludzi, którzy stają się naszym autorytetem. Dzięki Adam!

LINK DO FILMU: https://www.facebook.com/znaszlaku/videos/1646167775677612/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*